5 سوال متداول درباره ی دوران نقاهت یا بهبودی براکیوپلاستی

دسته بندی :لیپوساکشن 27 بهمن 1399 بهاره پاشایی 2176

5 سوال متداول درباره ی دوران نقاهت یا بهبودی براکیوپلاستی

واقعیت این است که بیشتر افرادی که دارای بازوهای شل و افتاده هستند ، اعتماد به نفس کافی ندارند و به عنوان مثال از پوشیدن لباس بدون آستین و یا تاپ اجتناب میکنند!

75٪ از زنان اعتراف می کنند که تصور خودشان از بدنشان ،اعتماد به نفس آنها را زیر پا می گذارد. همین مورد برای بیش از 80% مردان نیز صدق میکند. در نتیجه هر دو جنسیت به انجام عمل کانتورینگ بازو (لیفت بازو ، براکیو پلاستی ) به خصوص در قسمت بازوها، هستند.

لیفت بازو راه حلی برای داشتن زیر بغل صاف و سفت است. براکیوپلاستی (یا لیفت بازو) می تواند به رفع افتادگی یا شلی پوست کمک کند. این عمل برای رفع افتادگی پوست که ناشی از پیری یا کاهش وزن بیش از حد است ، انجام میشود.

بیشتر بدانید > لیفت بازو یا براکیوپلاستی چیست؟ عوارض و فواید

بنابراین چه انتظاری می توان از این نوع عمل کانتورینگ بدن داشت؟ در اینجا به همه سوالات مربوط به زمان بهبودی براکیوپلاستی پاسخ داده میشود. با مقاله ای دیگر از مهرین مدیکال همراه باشید.

نمایندگی فروش گن جراحی

عمل براکیوپلاستی یا لیفت بازو در یک نگاه

براکیوپلاستی عمل جراحی کانتورینگ بدن است که شامل برداشتن پوست شل و افتاده از بازو میشود. این امرموجب  به داشتن شکل ظاهری زیباترو مشخص تر و ملایم تری میشود.

تا 30 سالگی ، توده عضلانی شما تا 5٪ کاهش می یابد. همچنان هر 10 سال جرم بیشتری از دست میدهید. در حالی که این اتفاق با افزایش سن رخ می دهد ، اما براکیوپلاستی می تواند شکل محکم تری دربازوها ایجاد کند.

انجام این عمل برای مردان و زنانی که چاق نیستند، مناسب است. برای کسانی که مقدار قابل توجهی چربی در بالای بازو دارند مناسب نیست.

براکیوپلاستی تحت بیهوشی به عنوان یک عمل سرپایی انجام می شود.

این عمل جراحی شامل ایجاد برشی در امتداد داخل بازو ، از زیر بغل به سمت آرنج ، میشود. سپس ، پوست اضافی مرتب شده وپزشک همچنین ممکن است از لیپوساکشن برای از بین بردن چربی اضافی و کانتور کردن بازو استفاده کند.

در ادامه ی جراحی بیمار را برای استراحت و مراقبت به اتاق ریکاوری منتقل میشود. قسمت های برش داده شده هم هنوز باندپیچی شده اند. همچنین ممکن است یک لوله تخلیه برای کمک به از بین بردن مایعات اضافی قرار داده شود.

گن لیپوماتیک اینو

5 پرسش و پاسخ درباره زمان بهبودی براکیوپلاستی

در اینجا 5 سوال متداول برتر درباره ی دوران نقاهت در خانه  از عمل لیفت بازو ، آورده شده است.

بلافاصله پس از عمل باید چه انتظاراتی داشته باشید؟

همراه با بانداژ ممکن است مجبور شوید از گن طبی هم استفاده کنید. این امر موجب میشود که ورم های ناشی از داروی بیهوشی و داروهای ضد درد مورد استفاده پس از عمل جراحی، کاهش یابد.

خرید گن لیفت بازو

مهم است که پس از جراحی کسی را داشته باشید که شما را به خانه ببرد. در طی روزهای اول روند بهبودی جراحی بازو ، فردی باید از شما مراقبت کند. آنها می توانند به خرید مواد غذایی بپردازند و در تهیه غذا کمک کنند. در صورت داشتن لوله تخلیه ، ممکن است لازم باشدراه های تخلیه شما را نیز بررسی کنند. بلافاصله بعد از جراحی به شما گفته میشود تا مایعات زیادی بنوشید. هیدراته ماندن در تسریع زمان بهبودی به شما کمک میکند. داشتن یک رژیم غذایی سالم و متعادل نیز به همین اندازه مهم است.

دوره نقاهت چقدر دردناک است؟

در طی بهبودی بازو ، داشتن برخی از ناراحتی ها و درد معمول و رایج است. ممکن است احساس درد ، تورم و کبودی کنید. این ها میبایست بعد از چند روز اول کاهش بیابد. برای جراحی لیفت بازو برای 1 تا 2 هفته زمان بهبودی و دوران نقاهت، برنامه ریزی کنید. ممکن است بهبودی کامل بافت های بازو شما  ممکن است چند هفته طول بکشد.

شما باید از بالش برای بالا نگه داشتن دستتان استفاده کنید. این امربه افزایش گردش خون و کاهش تورم کمک می کند. در صورت لزوم پزشک ممکن است داروی مسکن برای شما تجویز کند. لباس های گشاد و راحتی بپوشید که پوشیدن و به تن کردن انها آن آسان باشد. به جای پیراهن های کشی، یک پیراهن زیپ دار و یا دکمه دار انتخاب کنید. مهم است که مراقب ایجاد هرگونه تغییر در قسمت های جراحی داده شده باشید. هرگونه افزایش قرمزی ، تخلیه یا تورم باید در اسرع وقت به پزشک اطلاع داده شود.

آیا رد زخمی وجود خواهد داشت؟

از آنجا که لیفت بازو برشی برای از بین بردن پوست اضافی دارد ، رد زخم ایجاد می شود.همچنین  خط برش شما همراه با بهبودیتان اصلاح می شود. پرهیز از قرار گرفتن زیر تابش مستقیم نور خورشید در 12 ماه اول پس از جراحی بسیار مهم است. این امر کمک می کند تا از تغییر رنگ جای زخم جلوگیری کنید. این زخم ها ممکن است در ابتدا صورتی روشن باشند اما با گذشت زمان به رنگ طبیعی پوست شما تبدیل شده و محو می شوند. چند روز بعد از بهبود زخم از کرم ترمیم کننده زخم هم میتوانید استفاده کنید.

چقدر زود می توانید به  انجام  کارهای خود برگردید؟

زمان لازم برای بهبودی لیفت بازو معمولاً 1 تا 2 هفته است. برای بهبودی سریعتر ، مهم است که دستورالعمل های بعد از عمل را دنبال کنید. استراحت کافی داشته باشید و از انجام هرگونه فعالیت شدید که ممکن است شامل تحمل وزن زیاد و یا بلند کردن دستتان بالاتر از سرشما باشد ، خودداری کنید. در ابتدا احساس ضعف در بازو و دست شما طبیعی است. با بهبودی شما و با گذشت زمان ، قویتر می شوند. حرکت و فعالیت بازو را در مرحله بهبودی محدود نگه دارید. در مورد ورزش چطور؟ همچنین باید تمرینات ورزشی خود را متوقف کنید. پزشک شما زمانی که می توانید فعالیت بدنی را دوباره دربازو هایتان شروع کنید ،  به شما توصیه می کند. به احتمال زیاد یک یا دو ماه طول خواهد کشید تا بتوانید همه فعالیت های منظم خود را از سر بگیرید. با پیاده روی آهسته روزانه شروع کنید. سپس به زندگی عادی و طبیعی خود برگردید. به محض دریافت چراغ سبز از پزشکتان می توانید تمرینات قدرتی را شروع کنید. این امر به ادامه رشد عضلات و تقویت عضلات شما کمک می کند.

ترکیب سایر عمل های جراحی با لیفت بازو چه تاثیری بر زمان بهبودی دارد؟

لیفت بازو یک جراحی زیبایی محبوب است که با سایر عمل های جراحی ترکیب می شود. در صورت لزوم ، بیماران این کار را انجام می دهند تا از بیهوشی و زمان بهبودی دیگری جلوگیری کنند. لیفت بالاتنه یک عمل جراحی ترکیبی محبوب است که شامل عمل زیبایی سینه ، بازوها و شکم شما به طور هم زمان میشود. بسیاری از پزشکان جراحی پستان را به همراه تامی تاک و لیپوساکشن توصیه می کنند. هنگام ترکیب جراحی ها ، فقط یکبار باید تحت بیهوشی قرار بگیرید. بسته به تعداد عمل های انجام شده ، ممکن است به زمان بهبودی بیشتری نیاز داشته باشید. جراح شما می تواند شما را از زمان بهبودی لازم برای هر عمل و همچنین اینکه کدام عمل ها ها می تواند همزمان انجام شوند ، مطلع کند.

گن جراحی لیپوساکشن

یافتن جراح مناسب

 داشتن جراحی مناسب، مهمترین قسمت از زمان بهبودی براکیوپلاستی شما است که باید دارای تجربه زیادی در زمینه جراحی زیبایی ، به خصوص در لیفت بازو باشند.

نتیجه ی این جراحی، داشتن بازوهای زیبا و خوش فرم برای داشتن تصور زیبایی از خود است. بدنبال بهبودی ، حفظ رژیم غذایی و سبک زندگی نیز مهم است. با این کار نتایج بدون نیاز به انجام هیچ گونه جراحی دیگری در طولانی مدت حفظ می شود.

بهاره پاشایی

ما یک راه ساده تر برای برقراری ارتباط با کاربران خود پیدا کرده ایم: اینستاگرام مهرین مدیکال را دنبال کنید:

موارد زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال نظر در سایت

اگر دیدگاه توهین آمیز و متوجه مدیران، نویسندگان و سایر کاربران باشد، تایید نمی شود.

اگر نظر شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نمی شود.

در صورتی که از لینک سایر وبسایت ها استفاده کرده باشید یا وبسایت شما در کامنت تایید نخواهد شد.

در صورتی که در کامنت خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

اگر دیدگاهی غیر مرتبط با موضوع آموزشی مطرح شود تایید نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: