مشاهده همه 10 نتیجه

Varimed Medikal با هدف تجارت لوازم پزشکی در سال 1999 تاسیس شده است که در زمینه تولید جوراب ساق بلند فشرده سازی ، جوراب ساق بلند ضد امبولیسم ، بریس الاستیک و بازوهای لنفاوی فعالیت مینماید. برای این منظور ، تحولات اخیر فن آوری ، نصب یک کارخانه مدرن برای مطابقت با الزامات دستورالعمل های دستگاه پزشکی و سیستم های مدیریت کیفیت ISO 13485 در ساختمان 3600 مترمربع در استانبول-بایرام پاشا آغاز شد و تأسیسات ما در سال 2010 شروع به کار کرده است. شرکت وریمد با تاسیس تاسیسات تولیدی به جایگاهی رسیده است که با کیفیت و ظرفیت می تواند در برابر شرکت های پیشرو جهان رقابت کند. تمام مراحل از ورودی ماده اولیه تا خروجی محصول با سیستم کنترل کیفیت عالی کنترل می شود که دسترسی به محصولات را بدون نقص فراهم می کند و سعی می کند با کار تحقیق و توسعه مداوم محصول بهتری را به کاربران ارائه دهد که ایمنی بیمار را در اولویت خود نگه دارد. امروزه Varimed دارای طیف گسترده ای از محصولات در فلبولوژی ، لنفولوژی و ارتوپدی است.

محصولات پزشکی Varimed کلیه الزامات بخشنامه 93/42 / EEC اروپا و دستورالعمل تجهیزات پزشکی ترکیه را برآورده می کنند. مطابق با مقررات ، به محصولات Varimed که مشمول مراحل ارزیابی انطباق هستند ، علامت CE اعطا می شود.

جوراب های فشرده سازی و لباس های متنوع ، چه دایره ای گره ای یا گره ای صاف ، جوراب های ساپورت ، جوراب های ضد آمبولی و ساپورت هایی که به طور منظم توسط مراکز آزمایش مستقل برای مواد سمی مطابق با استاندارد Oeko-Tex 100 بررسی می شوند. اعطای گواهی Oeko-Tex Standard 100 کیفیت آزمایش شده را برای محافظت از سلامتی شما تضمین می کند.

Varimed سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی را مطابق با DIN EN 13485 حفظ می کند. از سال 2010 ، کمپانی وریمد وضعیت ISO 13485 خود را با یک گواهی به مشتریان خود نشان داده است. این گواهینامه با هدف اطمینان از قابلیت ردیابی محصول ، تولید موثر و مدیریت ریسک و انطباق با مقررات و نیازهای مشتری است.