مشاهده همه 4 نتیجه

گن فاجات

محصولات کمپانی فاجات Fajate کلمبیا ، شامل انواع گن مخصوص عمل جراحی شکم ابدومینوپلاستی، پس از عمل جراحی لیپوساکن، لیپوماتیک،لیپوست، پروتز سینه ، لیفت سینه، ماموپلاستی، تزریق چربی به باسن و سایر اعمال جراحی زیبایی لاغری و لیفت و همچنین گن های ساعت شنی با پارچه ی سه لایه و ضد عرق.

دلیلی وجود دارد که فاجات ، معروف به Fájate در کلمبیا ، به شناخته شده ترین مارک کلمبیایی در صنعت نساجی تبدیل شده است. از راه حل های بعد از عمل گرفته تا لباس های فرم پس از زایمان و حین بارداری ،  و گن های فرم پشتیبانی شما را برای ایجاد احساس بهترین حالت در شما فراهم می کند.

گن فاجات ، ایده آل برای استفاده روزانه ، بعد از عمل و پس از زایمان ، با مد ، راحتی و سلامتی بدن شما ایجاد می شود. گن فاجات که با جلبک دریایی ، جینکو بیلوبا ، Cosmacol Emi و ویتامین e تزریق می شود ، با پارچه Viveltex ساخته می شود تا به کاهش التهاب پوست ، مرطوب سازی ، تغذیه و رنگ آمیزی پوست کمک کند ، در حالی که شکلی را که می خواهید به شما می دهد.

وقتی صحبت از بهبودی بعد از جراحی می شود ، بهترین نتیجه هنگامی حاصل می شود که از لباس فرم استفاده کنید که پوست شما را محکم در برابر بدن نگه دارد تا هم راحتی و هم تسکین داشته باشد. گن فاجات این کار را انجام می دهد ، اطمینان حاصل کنید که بدن شما همه موارد لازم را برای کمک به خود پرستار در سلامت دارد