نمایش 1–20 از 22 نتیجه

جوراب های فشاری بی بی مدیکال – BB medical پرتغال

جوراب واریس بی بی مدیکال پرتغال – BB medical

اغلب از پوست به عنوان بزرگترین اندام در بدن یاد می شود و پتانسیل تعامل با این اندام به دلیل مزیت های سلامتی که دارد ، با اینکه هنوز تا حد زیادی از این فرصت تجاری استفاده نشده، همچنان ارزشمند است .

Barcelcom Têxteis، S.A یک شرکت نساجی پرتغالی تاسیس شده در سال 1921 است که از سال 1997 محصولات و تکنولوژی لباس های فشرده سازی درجه بندی شده برند BB medical را توسعه می دهد.

در این فعالیتهای نوآوری ، مراكز علمی عالی ، هیئت مشاورتی لباس های فشاری، دانشگاه مینهو ، انستیتوی فناوری های نانو در پرتغال و بیمارستان عمومی سنت جان در اوپورتو از بارسلكام(Barcelcom)پشتیبانی می كند.

ارزش تقریبی بازار پارچه های پوشاک پزشکی (سلامتی) و ورزشی، زیر 250 میلیارد دلار تخمین زده شده است و انتظار می رود طی دو سال آینده بیشتر از 50 درصد هم رشد کند. در این بخش نوآوری امری کلیدیست. نساجی بارسلکام Barcelcom محصولات و فن آوری های نوآورانه ایی که ثبت اختراع شده و رشد پایداری در بازار دارد، را ارائه می دهد.

bb medical مجموعه ای بی نظیر از توانایی ها وخدمات را ارائه میدهد که شامل:

تولید پوشاک ورزشی تدریجی
دارای بالاترین سطح تأییدیه ی پزشکی
تجربه فروش در بازارهای پر مخاطب
اختراع و تولید لباس های ثبت شده مبتنی بر فناوری و تکنولوژی

با داشتن ظرفیت تولیدی مناسب و ایده آل بودن نسبت قیمت بر کیفیت برای مدیران کارآمد برند های تجاری خصوصی و برندهای تجاری خودمان ، برای شناخته شده ترین ها محصولاتی را تولید و توسعه بخشیده ایم.

ما طیف وسیعی از محصولات که متناسب با همه ، از توزیع کنندگان کوچک و مستقل گرفته تا سازمان های بزرگ چند ملیتی ، بوده را ارائه میدهیم .

تمام محصولات ما ، حتی در حوزه های ورزشی ، به عنوان وسایل پزشکی هم مجوز دارند.

ما به عنوان یک تولید کننده وقتی که بحث کیفیت به میان می آید بسیار دقیق و آگاه هستیم. مجوز های ما، گواهی ایی بر میزان دقت و آگاهی ما برای تولید هر محصول هستند.

کلید واژه: جوراب پرتغالی ، خرید جوراب bbmedical ، جوراب بی بی مدیکال ، نمایندگی ، نماینده رسمی جوراب واریس bbmedical