نمایش 1–20 از 21 نتیجه

گن های بعد از عمل جراحی برند اوارفیکس

 

Aurafix یک کمپانی محصولات بهداشتی مستقر در ترکیه است.

اورافیکس از سال 2002 به عنوان مرکز کاربردی در زمینه های ارتز ، پروتز و توانبخشی فعال بوده است ، از طرف دیگر در حال بازاریابی و فروش محصولات ارتوپدی از جمله مارک های برجسته جهان بوده است. اورافیکس با تمایل به انتقال تجربه و دانش به تولید ، شرکت TSD Saglik Urunleri را به همراه مارک تجاری خود Aurafix تأسیس کرد و در مدت کوتاهی به دلیل محصولات با کیفیت ارتوپدی شناخته شده و پرطرفدار شد.

با شروع کار در یک کارگاه کوچک ، TSD Saglik Urunleri خود را با توجه به اهمیت کیفیت ، کار آراسته ، مفهوم خدمات برتر و همچنین سرمایه گذاری در بشر و فناوری بهبود بخشیده و توسعه داده است. با طیف گسترده ای از ماشین آلات ، شرکت آرافیکس به عنوان یکی از مارک های اصلی بازار داخلی و صادرات به تقریبا 30 کشور با هدف تبدیل شدن به یک نام تجاری جهانی در ترکیه و در جهان ادامه می دهد.

تمام بخشهای شرکت از جمله کارکنان تولید و تحقیق و توسعه در تلاش برای بهبود راه حلهای مختلف برای نیازهای ویژه با دنبال کردن نوآوریها در جهت هدف هستند و هدف آنها یک گام جلوتر در بخش است. ما بدون این که اصول خود را که مبتنی بر نیازها و خواسته های شما است و به ما امکان می دهد موفقیت خود را بدست آوریم ، به کار خود ادامه داده ایم. ما برای همیشه محصولات خود را بهبود خواهیم بخشید تا بتوانیم به شما مشتریان ارزشمند خود که همیشه لیاقت بهترین ها را دارند خدمت کنیم.

کلید واژه : نمایندگی اورافیکس ، نماینده انحصاری اورافیکس ، نماینده رسمی اورافیکس ، خرید گن اورافیکس