نمایش یک نتیجه

AQUAPICK چگونه کار می کند

ثابت شده است که آکواپیک Aquapick دو برابر بهتر از نخ فلاس است. اما چطور؟
سوپرفلاس ها نخ دندان هایی هستند که براي تمیز کردن زیر بریج هاي دندانی،روکش یا نواحی بین دندانی در دندان هایی که با ارتودنسی ثابت می شوند، استفاده می شود.

مطالعات بالینی نشان می دهد که دستگاه واترجت با پاشیدن آب تحت فشار علاوه بر تمیز کردن لثه، بلکه موجب ماساژ لثه ها برای افزایش گردش خون و اکسیژن میشود و در نتیجه لثه های قوی تر و سالم تر و نفس تازه ای خواهید داشت.

مطالعات نشان می دهد که برای یک نظافت خوب 2500 ضربه لازم است. Aquapick AQ – 350 با اعمال 2500 ضربه در حدود 70 ثانیه و با استفاده از 1 مخزن آب کامل باعث تمیز شدن سریع و موثرتر می شود.

با هر بار تپش ، آب یک اثر فشار-رفع فشار ایجاد می کند و باکتری ها و مواد غذایی را از مناطق غیر قابل دسترسی خارج می کند. Aquapick با یک نوک جت باریک ، به کل خط لثه می رسد .
واتر فلاسر برای بیش از 50 سال در ایالات متحده و اروپا وجود دارد. در 5 سال گذشته ، متخصصان دندانپزشکی و بهداشت دندانپزشکی در سراسر نیوزیلند تفاوتی را که Aquapick ایجاد کرده مشاهده کرده اند.

به طور خاص ، Aquapick مدل AQ – 300 قدرت بیشتری نسبت به واترفلاسر های قبلی دارد. متخصصان پیشنهاد می كنند كه از یك فلوسر آب در حدود 80 تا 100 psi در از بین بردن باكتری ها ، بیوفیلم و بقایای مواد غذایی بسیار موثر باشد.